0
týdny dodací doba
0
servisních míst v ČR
0 km
maximální dojezd
0 %
elektrický

Aktuální nabídka MAXUS

Mapa servisních míst

Coordinates of this location not found

MAXUS Motors

Mateřskou společností MAXUS Motors je SAIC Motor (Shanghai Automobile Industry Corporation). SAIC Motor je sedmým největším výrobcem automobilů na světě a byla první automobilovou skupinou v Číně, jejíž roční odbyt přesáhl 7 milionů kusů. Jako specialista na elektromobily zaujímá MAXUS Motors vedoucí postavení v jednom z nejdynamičtějších segmentů. Ekologické normy jsou stále přísnější, zejména v městských centrech, kde je největší poptávka po řešení mobility na krátkou vzdálenost.

Cílem společnosti MAXUS je zavést elektromobilitu s lehkými užitkovými vozidly také v odvětví dopravy a logistiky a učinit tak dodavatelský řetězec šetrnější k životnímu prostředí – zejména ve velkých městech a aglomeracích. 

MAXUS Czech

Značka MAXUS působí v České republice již od roku 2018. Do Evropy jsou aktuálně dováženy dvě modelové řady elektrických dodávek eDeliver 3 a eDeliver 9.

MAXUS Czech je předním dodavatelem elektromobilů a ve spolupráci s firmami jako Siemens a Eurovag a IontTech nabízí v této oblasti oproti konkurenci komplexní řešení. Společnost MAXUS Czech je schopna dodat vozidla dle konkrétních požadavků zákazníků, a to včetně dobíjecí infrastruktury a široké palety nástaveb na užitkové elektromobily – například valník, sklápěč, mikrobus, komunální vozidla, chladírenská vozidla apod. 

Elektromobily MAXUS nabízejí výborné technické parametry za příznivé ceny. To vše ověřené i v reálných podmínkách. Velkým benefitem je šetrnost k životnímu prostředí. Značnou výhodou produktů MAXUS jsou také krátké dodací lhůty. 

Jste připraveni MAXUS vyzkoušet?

Kontaktujte nás a domluvte si schůzku, testovací jízdy nebo zapůjčení předváděcího vozu. Rádi Vám také zodpovíme veškeré dotazy okolo nabíjení, údržby a servisu, dostupnosti vozů, možností konfigurace, příplatkové výbavy a cen.

Zde Vložte Text Nadpisu

Zde Vložte Text Nadpisu

Zde Vložte Text Nadpisu

Zde Vložte Text Nadpisu