Možnost financování společností ESSOX

Stejně individuální
jako váš každodenní pracovní život

  • 100 % elektrický 
  • Kapacita baterie 50 kWh
  • Dojezd až 240 km (podle WLTP)
  • Až 930 kg užitečné zatížení 

Cena od 890 000 Kč bez DPH 

Nekompromisně současný a 100% elektrický

Žádné emise CO₂, žádná fosilní paliva, nízké náklady na kilometr, tichý elektromotor a nižší nároky na údržbu. MAXUS eDeliver 3 není obyčejná dodávka, je 100% elektrický, kompaktní a obratný, takže je ideální pro městský provoz a krátké vzdálenosti.

Objevte moderní design na vlastní kůži

Přesvědčí vás svým moderním a osobitým designem. Nezaměnitelná přední část a dynamické boční linie podtrhují agilní a kompaktní charakter vozu MAXUS eDeliver 3.

MAXUS eDeliver 3 je standardně k dispozici v bílé barvě. Za příplatek je možné provedení v šedé a černá metalíze.

Vyberte si své provedení

MAXUS eDeliver 3 je k dispozici ve dvou délkách.

Nákladový prostor kompaktní verze L1 nabízí objem 4,8 m³ při délce 218 cm. Dlouhá verze L2 s delším rozvorem disponuje nákladovým prostorem o velikosti 
277 cm
a objemu 6,3 m³

Jedinečná odolnost

Kompaktní verzi L1 doporučujeme všem, kteří potřebují obratné vozidlo a přepravní kapacitu na co nejmenší ploše. Prodloužená verze L2 nabízí nejen větší nákladový prostor, ale také zvyšuje užitečné zatížení až na 930 kg, což je v této třídě jedinečné.

Vysoká nosnost

Do nákladového prostoru se vejdou až tři europalety. Podlaha a stěny jsou obloženy a jsou tak dobře chráněny proti poškození při přepravě.

Obložení v nákladovém prostoru

Max. 180 stupňů otevření

Boční stěna

Protiskluzová podlaha nákladního prostoru

Parkovací senzory

Různě široké zadní dveře pro snadnější nakládání a vykládání

Nákladní prostor přizpůsobený na tři europalety

Nízká nákladová hrana

Interiérový prostor

Promyšlená ergonomie, informace a konektivita

MAXUS eDeliver 3 boduje svou ergonomií. Přehledná palubní deska s pohodlně přístupnými ovládacími prvky vám umožní soustředit veškerou pozornost na cestu. Připojte svůj chytrý telefon k 7palcovému dotykovému displeji standardního audiosystému díky Apple CarPlayTM a Android AutoTM – pro maximální konektivitu.

Přístrojová deska

Atraktivně navržený přístrojový panel vozu MAXUS eDeliver 3 vám na první pohled poskytne veškeré potřebné informace. Na přehledném displeji vedle rychloměru zobrazuje palubní počítač všechny důležité údaje.

Ergonomie a pohodlí

Vnitřní prostor zařízení MAXUS eDeliver 3 je navržen s ohledem na ergonomii. Pohodlná, ergonomicky tvarovaná a nastavitelná sedadla vám poskytnou vynikající komfort sezení. Přehledná přístrojová deska a snadno přístupné ovládací prvky zajistí, že se budete moci plně soustředit na řízení.

Sériové kompletní vybavení

Interiér vozu MAXUS eDeliver 3 zaujme pečlivým zpracováním a kompletní standardní výbavou. Klimatizace, napájení, připojení USB, dálkové ovládání na volantu: MAXUS eDeliver 3 se ukazuje z té nejlepší stránky.

Bezpečnost

Bezpečnost především

MAXUS eDeliver 3 je standardně vybaven komplexním balíčkem aktivní bezpečnosti. Součástí výbavy je ESP a mnoho dalších bezpečnostních systémů.

Elektronický stabilizační program (ESP)

Systém ESP sleduje a kontroluje stabilitu vozu MAXUS eDeliver 3, abyste neztratili kontrolu nad vozem při náhlém odbočování, zatáčení nebo v obtížných situacích.

Rozložení brzdné síly (EBD)

Systém EBD (Electronic Brakeforce Distribution) zajišťuje správné rozdělení brzdné síly na jednotlivé nápravy, a to i v nouzových situacích, v závislosti na hmotnosti nákladu v zavazadlovém prostoru.

Připravení na nepředvídatelné události

Stabilní karoserie vozu MAXUS eDeliver 3 je vyrobena z nerezové oceli a hliníku. Konstrukce absorbuje sílu uvolněnou při nárazu a působí proti deformaci. Kromě toho byl MAXUS eDeliver 3 od počátku navržen jako čistě elektrické vozidlo. To umožnilo bezpečnou integraci baterie do podvozku. Balíček pasivní bezpečnosti doplňuje airbagy řidiče a spolujezdce.

Technika

100% výkon. 0 % emisí. Působivá síla.

MAXUS eDeliver 3 je vybaven výkonným elektromotorem o výkonu 90 kW (122 k). Točivý moment 250 Nm poskytuje vozu MAXUS eDeliver 3 silnou akceleraci a tažnou sílu. Ani stoupání nepřivedou e-transportér na hranice jeho možností: bez problému zvládne až 20 % u dlouhé verze L2 dokonce 25 % u kompaktní verze L1. A to jsou působivé hodnoty.

Rekuperační brzdění

MAXUS eDeliver 3 má dva jízdní režimy (normální a ekologický) a tři úrovně rekuperace energie (lehká, střední a silná). Vy se rozhodnete, jak hospodárně chcete jet a kolik energie chcete získat zpět při brzdění.

E-pohon: za pouhých 45 minut 80% nabití

MAXUS eDeliver 3 je vybaven lithium-iontovou baterií nejnovější technologie. Společnost MAXUS poskytuje na baterii záruku až osm let.

Nabíjecí zásuvka vozidla MAXUS eDeliver 3 se nachází na přední straně za logem MAXUS. Při pomalém nabíjení z wallboxu s integrovanou nabíječkou o výkonu 7,2 kW netrvá nabíjení baterie o kapacitě 50 kWh déle než 8 hodin. S rychlonabíječkou se doba nabíjení zkrátí na pouhých 45 minut (nabití na 80 %). Moderní lithium-iontová baterie umožňuje minimálně 2000 rychlo nabíjecích cyklů.

  • Elektrický pohon 122 PS/250 Nm
  • Rychlé dobíjení na rychlonabíjecí stanici (DC) 80 % za 45 minut 
  • Nabíjení z wallboxu 8 hodin (střídavý proud) 

Milan
Pavlíček

CEO 

+420 602 431 701

Jste připraveni
MAXUS vyzkoušet?

Kontaktujte nás a domluvte si schůzku, testovací jízdy nebo zapůjčení předváděcího vozu. Rádi Vám také zodpovíme veškeré dotazy okolo nabíjení, údržby a servisu, dostupnosti vozů, možností konfigurace, příplatkové výbavy a cen.