Možnost financování společností ESSOX

E-power
s maximálním prostorem

  • 100 % elektrický 
  • Kapacita baterie 52 kWh, 72 kWh, 89 kWh
  • Dojezd až 300 km (podle WLTP)
  • Tažné zatížení až 1 500 kg
  • Vysoké užitečné zatížení a velký nákladový prostor

Cena od 1 329 900 Kč bez DPH 

Prostorný. Výkonný. Pohodlný a 100% elektrický.

Nový MAXUS eDeliver 9 nastavuje nové standardy ve své třídě. Vozidlo v sobě spojuje přesvědčivé jízdní vlastnosti a vysokou přepravní kapacitu. MAXUS eDeliver 9 je k dispozici jako N1 ve třídě 3,5 tuny se dvěma délkami vozidla (L2 a L3). Nově je nyní k dostání také  v kategorii N2 s délkami vozidla L3 a L4

Konstrukce vozu MAXUS eDeliver 9 byla od samého počátku zaměřena na elektrické pohony. Základem vozu MAXUS eDeliver 9 je lehká platforma pro elektromobily od společnosti SAIC Motor Group, která díky své nízké hmotnosti umožňuje vyšší užitečné zatížení.

Moderní a působivý design

MAXUS eDeliver 9 se vyznačuje osobitým designem a nápadně výrazným vzhledem. Výrazné LED světlomety, velké logo MAXUS, které chrání nabíjecí zásuvku, a robustní přední nárazník podtrhují dojem luxusu a síly.

Dostatek prostoru pro vaše podnikání

MAXUS eDeliver 9 nabízí v závislosti na verzi karoserie snadno přístupný nákladový prostor o objemu 9,7 m³ (L2H2) do 11 m³ (L3H2) a maximální užitečné zatížení až 1 200 kg v závislosti na kapacitě baterie.

Velké zadní dveře s širokým úhlem otevření usnadňují nakládání vozidla MAXUS eDeliver 9. Boční posuvné dveře na straně spolujezdce jsou mimořádně rozměrné a jejich šířka činí 126,9 cm.

Dva rozvory kol

MAXUS eDeliver 9 je k dispozici se dvěma rozvory: 3 366 mm (L2) a 3 760 mm (L3).

Optimálně navržený nákladový prostor

Podlaha nákladového prostoru je obložena protiskluzovým materiálem a bočnice jsou opláštěny do poloviny své výšky. K zajištění nákladu slouží řada upevňovacích bodů pro upevňovací popruhy.

Zadní kamera

Max 236 stupňů úhel otevření

Upevňující body pro uchycení nákladu

Parkovací senzory

Nízká nákladová hrana

Protiskluzová podlaha nákladového prostoru

LED couvací světlomety

LED couvací světlomety

8 ok pro upínací pásy

Interiérový prostor

Jízdní komfort - Pracoviště o kterém mnozí sní

Vybevenost MAXUS eDeliver 9 je k dispozici v jedné variantě. A ta má vše: více výbavy, více komfortu, více potěšení z jízdy. MAXUS eDeliver 9 je užitkové vozidlo s komfortem osobního automobilu.

Osvětlení LED

Pro co nejnižší spotřebu energie jsou hlavní světlomety i vnitřní osvětlení vybaveny technologií LED.

Zadní kamera

Díky předním a zadním parkovacím senzorům a couvací kameře máte při manévrování dokonalý přehled.

Vyhřívaná sedadla

Tři pohodlná sedadla v kabině řidiče jsou od verze L3H2 standardně vyhřívaná.

10 palcový dotykový displej

K informačnímu a zábavnímu systému můžete snadno připojit svůj chytrý telefon s Apple CarPlayTM nebo Android AutoTM.

Start/stop

Díky bezklíčovému odemykání a startování s tlačítkem start/stop jste ušetřeni zdlouhavého hledání klíče v kapse – větší pohodlí je zaručeno.

Bezpečnost

Zabezpečení na nejvyšší úrovni

MAXUS eDeliver 9 je standardně vybaven komplexním balíčkem aktivní bezpečnosti. Patří sem ESP a AEBS (systém automatického nouzového brzdění), které chrání řidiče, spolujezdce i ostatní účastníky silničního provozu. MAXUS eDeliver 9 navíc nabízí vysokou úroveň pasivní bezpečnosti díky pevné konstrukci karoserie a šesti airbagům.

Systém automatického nouzového brzdění (AEBS)

Pokud je na silnici detekován chodec nebo jiné vozidlo, systém AEBS deaktivuje plynový pedál a zahájí nouzové brzdění, aby minimalizoval následky nehody nebo jí dokonce zabránil.

Varování před opuštěním jízdního pruhu (LDW)

LDW monitoruje značení jízdních pruhů pomocí kamery. Pokud změníte jízdní pruh, aniž byste použili blinkr, budete varováni zvukovým signálem.

Bezpečná karoserie

Konstrukce karoserie vozu MAXUS eDeliver 9 je vyrobena z vysokopevnostní oceli, která absorbuje sílu uvolněnou při nárazu, a poskytuje tak nejlepší možnou ochranu cestujícím na palubě.

Technika

Rychlé nabíjení pro vysokou flexibilitu

MAXUS eDeliver 9 je vybaven výkonným elektromotorem o výkonu 150 kW (204 k) a maximálním točivém momentu 310 Nm. V závislosti na verzi jsou k dispozici tři kapacity baterie:

Nabití na 80 % za cca 40 minut

MAXUS eDeliver 9 je standardně vybaven palubní nabíječkou pro třífázové nabíjení střídavým proudem o výkonu až 11 kW. U 11kW wallboxu je prázdná baterie plně nabita za 6 až 9 hodin v závislosti na kapacitě – např. při nabíjení přes noc v prostorách firmy. Na rychlonabíjecí stanici DC můžete baterii nabít na 80 % přibližně za 40 minut. Za zhruba 10 minut nabíjení lze nabít dostatek energie na dojezd 100 km.

  • Elektrický pohon: 204 K/310 Nm
  • Rychlé dobíjení: Na rychlodobíjecí stanici (DC) 80% za 40 minut 
  • Nabíjení z wallboxu: 11 kW třifázový od 5 do 100% do 9 hodin (střídavý proud) 

Milan
Pavlíček

CEO 

+420 602 431 701

Jste připraveni
MAXUS vyzkoušet?

Kontaktujte nás a domluvte si schůzku, testovací jízdy nebo zapůjčení předváděcího vozu. Rádi Vám také zodpovíme veškeré dotazy okolo nabíjení, údržby a servisu, dostupnosti vozů, možností konfigurace, příplatkové výbavy a cen.