Elektrododávky ‒ ideální řešení pro města

Nedílnou součástí městského provozu jsou dodávky přepravující zboží. 

V moderním světě e-shopů jejich počty stoupají stejně, jako se zvedají počty online prodejců. A tak, jak se vyvíjí online prodej, vyvíjí se i ekonomika a ekologičnost způsobu dopravy.

Elektrododávky MAXUS jsou známkou tohoto pokroku. Bezemisní a tichý elektromobil dává smysl především v komunálních a rozvážkových službách. Oproti evropským konkurentům nabízí MAXUS zásadně lepší technické parametry, například kombinovaný dojezd až 300 km. A to vše za bezkonkurenční ceny.

Pokud se město rozhodne jít v otázce čistoty o krok dál, nemusí zůstat jen u vyčištění silnic a odvozu odpadků. S elektrododávkami MAXUS bude ve městě čistší i samotné ovzduší.

MAXUS eDeliver 3 má dva jízdní režimy — Normální a Ekologický. Také si můžete vybrat ze tří úrovní rekuperace energie — lehká, střední a silná. Sami se tak rozhodnete, jak hospodárně chcete jet a kolik energie chcete získat zpět při brzdění. 

I při 100% vytíženosti vozidla a vyčerpání maximálního kombinovaného dojezdu 240 km, zůstává však podíl emisí, které vozidlo ve městě zachová, na 0 %! 

Více
článků