Nákladový prostor

Jedna z klíčových vlastností dodávek je velký nákladový prostor. Jinak tomu není ani v případě elektrododávek MAXUS, které nabízí širokou variabilitu různých variant, aby co nejvíce naplnily rozmanité individuální požadavky. 

Do nákladového prostoru MAXUS eDeliver 3 L1 se vejdou až tři europalety (1 200 × 800 × 144 mm). Celkový nákladový prostor kompaktní verze L1 nabízí parametry 218 cm délky a 4,8 mᶟ objemu s užitečnou nosností až 865 kg. Podlaha a stěny nákladového prostoru jsou obloženy protiskluzovým materiálem a jsou tak dobře chráněny proti poškození při přepravě. Toto obratné vozidlo verze L1 je určeno zejména pro přepravní kapacitu na co nejmenší ploše.

Pokud byste uvítali ještě prostornější variantu elektrododávky, mohla by vás zaujmout varianta L2, která nabízí delší rozvor a nákladový prostor o délce 277 cm a objemu 6,3 mᶟ s užitečnou nosností až 990 kg.

Pro ty, které kompaktní varianta eDeliver 3 nezaujala a rádi by využili potenciál nákladového prostoru na maximum, je tu MAXUS eDeliver 9. Verze L2H2 vám poskytne snadno přístupný nákladový prostor o délce 300 cm a 9,7 mᶟ s užitečným zatížením až 1 200 kg v závislosti na kapacitě baterie. Verze L3H2 se pyšní nákladovým prostorem o délce 340 cm a 11 mᶟ s užitečným zatížením až 1 160 kg v závislosti na kapacitě baterie . Navíc má tento model i mimořádně široké boční dveře o šířce 126,9 cm. Podlaha zavazadlového prostoru je opět obložena protiskluzovým materiálem a bočnice jsou opláštěny do poloviny své výšky. K zajištění nákladu také slouží řada upevňovacích bodů pro upevňovací popruhy.

Více
článků